AKTUALNOŚCI

Tenisowy Turniej Miast - FINAŁ 2023

Tenisowy Turniej Miast - FINAŁ 2023

Szanowni Państwo!

Z radością informujemy, że w finale Tenisowego Turnieju Miast zmierzą się ze sobą 8 najlepszych drużyn w Polsce, które okazały się zwycięzcami rozgrywek półfinałowych.

Główne informacje:

  • Data i miejsce: Finał odbędzie się w dniach 1-3 września 2023 na kortach tenisowych przy ul. Paderewskiego 35 we Wrocławiu (Olimpijski Club).

  • Losowanie: W poniedziałek, 28 sierpnia 2023 o godz. 14:00 odbędzie się losowanie do finału. Będzie można je śledzić na żywo na profilu Facebook "Tenisowego Turnieju Miast". Tego samego dnia zostanie również opublikowany plan gier.

  • System rozgrywek: Mecze finałowe będą rozgrywane w systemie pucharowym. Rozpoczęcie rozgrywek w piątek, 1 września o godz. 10:00.

Zakwaterowanie:

Każda drużyna ma zagwarantowany nocleg dla składu podstawowego (4 osoby) w hotelu HP PARK PLAZA Wrocław, ul. Bolesława Drobnera 11-13, 50-257 Wrocław. Więcej informacji na stronie: https://hotelepark.pl/wroclaw

Zakwaterowanie dla wszystkich drużyn od 1.09 do 3.09 bez względu na wynik i fazę turnieju.

Początek doby hotelowej: godz. 14:00. Koniec doby hotelowej: godz. 12:00.

Prosimy o zgłoszenie osób korzystających z zakwaterowania mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 sierpnia 2023.

Składy drużyn:

Zgłoszenia składów drużyn biorących udział w rozgrywkach finałowych prosimy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 23 sierpnia 2023.


Zachęcamy kibiców do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu tenisowym i życzymy powodzenia wszystkim uczestnikom!