AKTUALNOŚCI

Kinga Szynklarz

Kinga Szynklarz: Nie brakuje nam zapału i determinacji

Kilka dni temu zaprezentowaliśmy tenisowej Polsce pomysł na rozgrywki dla amatorów jakich jeszcze nigdy nie było. Na czele projektu stanęły kobiety i to one będą jego głównym motorem napędowym! Jak powstał projekt i czy długo trwały przygotowania do pierwszej edycji najlepiej wie koordynator projektu Kinga Szynklarz.

- Kobiety rządzą światem i nie brakuje nam determinacji i zapału - jestem zupełnie spokojna o to, że sprostamy realizacji tego przedsięwzięcia na najwyższym poziomie. Pomysł na organizację takiego przedsięwzięcia kiełkował już od dawna. Od kilku miesięcy bardzo intensywnie pracujemy nad jego realizacją. Przy wsparciu partnerów i sponsorów, którzy podobnie jak my, widzą ogromny potencjał, udało się podjąć tę inicjatywę i wprowadzić ją w życie.

Projekt skierowany jest do wszystkich entuzjastów tenisa, którzy chcieliby uczestniczyć w zawodach sportowych i rywalizować na poziomie amatorskim. TENISOWY TURNIEJ MIAST czyli Drużynowy Puchar Polski Amatorów ma na celu promocję miast, umacnianie więzi pomiędzy mieszkańcami, sportowcami amatorami czyli krótko mówiąc budowanie lokalnych społeczności tenisowych.

Kinga Szynkarz mówi o absolutnej innowacji na rynku tenisa amatorskiego w Polsce - Bieżący rok będzie otwierał nową epokę dla tenisistów amatorów, którzy stanowią zdecydowaną większość zawodników. Jest to inicjatywa mająca na celu aktywizację i rywalizację pomiędzy klubami tenisowymi z całej Polski. Biorąc pod uwagę ilość osób uprawiających tenisa amatorsko, ich zapał i chęć udziału w turniejach i ligach sportowych, budujemy wydarzenie, które z całą pewnością odniesie sukces organizacyjny i sportowy odpowiadając na potrzeby amatorskiej strony tenisa.

TENISOWY TURNIEJ MIAST - Drużynowy Puchar Polski Amatorów to wyjątkowa inicjatywa, która pozwoli na upowszechnienie kultury tenisa, jego wartości i umożliwi amatorom tej dyscypliny radość z gry w znanym i lubianym towarzystwie. Każdy, kto interesuje się tenisem i trenuje go hobbystycznie, będzie miał teraz możliwość wzięcia udziału w rywalizacji drużynowej i przestrzeń do budowania relacji towarzyskich z innymi pasjonatami tego sportu.